SklepSpodnie
Nowe
Eleganckie szerokie spodnie z kieszeniami, wysokim stanem i złotymi guzikami - CZARNE
19 wyświetleń • W ulubionych: 0 • Nr oferty: 86378

Eleganckie szerokie spodnie z kieszeniami, wysokim stanem i złotymi guzikami - CZARNE

Brak ocen (Bądź pierwszy po zakupie!)
337,99 zł
Czas wysyłki: Natychmiast
z 14 dostępnych
Firma
Zweryfikowany Sprzedawca

Informacje kontaktowe

Lokalizacja

Cała Polska

Opis oferty

O rozmiary proszę pisać w wiadomości prywatnej.
Eleganckie szerokie spodnie marki Numoco to klasyczna propozycja idealna na formalne i wieczorowe okazje. Wykonane z gładkiego, matowego materiału w kolorze czarnym, wyróżniają się wysokim stanem oraz efektownymi złotymi guzikami, które dodają im szyku. Ich wygodny, a zarazem stylowy krój zapewnia komfort noszenia i ponadczasowy wygląd. Produkt polski, stworzony z myślą o kobietach ceniących elegancję i jakość.
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 165 cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:SML
XL
Talia (A)35373941
Biodra (B)47495152
Szerokość nogawki na dole (C)39414142
Stan (D)36383839
Długość od pasa (E)118118118119
Długość od kroku (F)83848484

Specyfikacja:

RozmiarL
EAN5903938285257

Opinie zweryfikowanych nabywców

Weryfikujemy opinie zgodnie z dyrektywą Omnibus. System platformy gwarantuje, że widoczne poniżej recenzje mogą dodać wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy faktycznie zamówili i odebrali dany produkt u tego sprzedawcy.

Zaloguj się i kup przedmiot, aby móc dodać recenzję.

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!

Zwroty

Konsument ma 14 dni na zwrot.

Reklamacja

Rozpatrzenie w 14 dni.

Zasady Bezpieczeństwa

Kontakt e-mail ze sprzedawcą

[email protected]

Te oferty mogą Cię również zainteresować

Twój koszyk

Twój koszyk jest pusty

Czas znaleźć coś wyjątkowego!